Przeskocz do treści

Po raz piąty zdobyliśmy grant mPotęga na edukację matematyczną w naszej szkole i mamy szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł

Nasza szkoła po raz piąty zdobyła grant mPotęga w wysokości 8 000 zł, który będzie realizowała od 1 września do 31 grudnia 2021 roku. VIII edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Kapituła otrzymałą 672 wnioski w obu kategoriach. Dofinansowanie zdobyły 161 projekty.

Nasz projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Głosowanie internetowe potrwa od 21 czerwca do 4 lipca 2021 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Nasz projekt:
kategoria klasy VII - VIII
tytuł "Z Einsteinem w przyszłość"

Głosowanie na tej stronie!!!

https://mpotega.pl/glosowanie/

Jedna osoba może przesłać 1 głos raz na 24h.
Aby oddać głos, trzeba wybrać 1 projekt w każdej z 2 kategorii.
Na projekty, które zdobędą najwięcej głosów, czeka dodatkowy grant na edukację matematyczną, w wysokości 5 tys zł.

Mamy szansę zdobyć dodatkowe 5 tys. zł na edukację matematyczną tylko dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej.

Drodzy rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły, przyjaciele szkoły liczymy na pomoc w zdobyciu dodatkowego grantu na rozwijanie matematyki w naszej szkole. Prosimy o systematyczne głosowanie od 21 czerwca do 4 lipca - jeden głos na 24 godziny.

Dziękujemy!!!