Przeskocz do treści

Bal karnawałowy w przedszkolu


10 lutego Bal Karnawałowy w przedszkolu!
Bal karnawałowy jest dla przedszkolaków wyjątkowym wydarzeniem, często wyczekiwanym przez wiele tygodni. Jest to czas przepełniony muzyką, radością i świetną zabawą, dostarczający dzieciom wielu pozytywnych przeżyć.
Dzisiaj już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci najczęściej wcielały się w zwierzątka i bohaterów ze znanych bajek. W salach można było spotkać księżniczki, Myszki Minnie, piratki, policjantów, kowbojów, superbohaterów… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Wystrój sal przedszkolnych wprowadzał wszystkich w radosny nastrój i zachęcał do świetnej zabawy.
Po poczęstunku w salach wszystkie przedszkolaki udały się na halę gimnastyczną, na której odbyła się zabawa taneczna poprowadzona przez Panią animatorkę (Iniemamocni - mobilne animacje dla dzieci trójmiasto i okolice). Dzieci bawiły się przy muzyce, były pląsy, węże, kaczuszki, zabawy w kole i bańki mydlane. Przedszkolaki miały także okazję przybić "piątkę” i zatańczyć z Chase’em, bohaterem bajki "Psi Patrol”.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim dzieciom, uśmiechy nie schodziły im z twarzy.
"Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!”

GALERIA