Przeskocz do treści

Boże Narodzenie w szkole

W czwartek w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną spotkaliśmy się na sali gimnastycznej aby jeszcze raz przeżyć Boże Narodzenie. W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas taniec Aniołów wykonany przez uczennice klasy trzeciej, które przygotowała p. Anna Bronk i p. Agnieszka Zaworska. Jak zawsze był to wyjątkowy dzień. Uczniowie odświętnie ubrani, sala udekorowana. Klasa szóstka pod opieką ks. Proboszcza Marka Labuddy pokazała Jasełaka. Jak zawsze najwięcej emocji wzbudził święty Mikołaj, który z dziećmi porozmawiał o historii świętego Mikołaja, kim był, skąd pochodził. Zadał tez pytanie: "A skąd Mikołaj ma tyle pieniędzy na prezenty?". Odpowiedzi były przeróżne. Każde dziecko otrzymało prezent. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim najpiękniejsze życzenia i poprosiła uczniów aby "zanieśli" je do swoich domów, przekazali je rodzicom i wszystkim domownikom.

Wesołych Świąt

GALERIA