Przeskocz do treści

Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole w czwartek 23 stycznia odbyła się uroczystość "Dzień Babci i Dziadka" zorganizowana przez Radę Sołecką z Panią Sołtys Marią Stencel i Zespół Szkół w Mściszewicach.
Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najpiękniejszych i najmilszych dni w roku.

Po Mszy św. do szkoły przybyli zaproszeni goście, Wójt Gminy Sulęczyno Pan Bernard Grucza, kochani Seniorzy, gdzie wypatrywały ich podekscytowane oczy wnucząt.

W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były więc występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzień Babci i Dziadka uświetniło też Koło Gospodyń Wiejskich "Mściszewiczanki", które zaprezentowało swój program artystyczny.
Nie obyło się także bez życzeń od Pani Dyrektor Renaty Węsierskiej, Wójta Gminy Sulęczyno – Pan Bernarda Gruczy i Pani Sołtys Marii Stencel. Nie szczędzili ciepłych słów, życzeń wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany dzięki współpracy Rady Sołeckiej i szkoły z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sulęczynie, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Życzymy naszym Super Babciom i Super Dziadkom zdrowia, szczęścia, pogody ducha i miłości najbliższych.

GALERIA