Przeskocz do treści

Dzień Babci i Dziadka

Z inicjatywy Pani Sołtys Marii Stencel oraz przy współpracy naszej szkoły został zorganizowany Dzień Babci i Dziadka, który odbył się 23 stycznia.
Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Babć i Dziadków. Następnie w naszej szkolnej świetlicy licznie zgromadzonych gości gorąco powitała Pani Dyrektor Renata Węsierska.
Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Sulęczyno Bernard Grucza, który również dołączył się do życzeń.

W programie artystycznym zadedykowanym Babciom i Dziadkom znalazło się przedstawienie oraz piosenki przygotowane wspólnie przez grupy przedszkolne, „Taniec aniołów” zaprezentowany przez dziewczynki z klasy trzeciej, występ chórku szkolnego oraz koncert akordeonowy Kacpra Zaworskiego. Miłą niespodziankę przygotowały panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich Mściszewiczanki, które zaprezentowały skecz pt.: „Pani z miasta i ze wsi”.

To niezwykłe spotkanie odbyło się we wspaniałej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku.

GALERIA