Przeskocz do treści

Dzień Dziecka – Festyn Rodzinny

28 maja na Placu ks. Antoniego Peplińskiego odbył się coroczny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Obchody tego dnia rozpoczęliśmy Mszą św. Uczniowie wraz z opiekunami zaplanowali szereg przeróżnych przedsięwzięć, były min. występy taneczne, wokalne, przedstawienie teatralne, przeróżne konkurencje: bieg w workach, strzelanie z łuku, bieg z jajkiem z przeszkodami, przeciąganie liny i wiele innych. W wielu zabawach uczestniczył Wójt Gminy Sulęczyno Pan Paweł Trzebiatowski i Przewodniczący Rady Gminy Sulęczyno Pan Daniel Kobiela, jak zaobserwowaliśmy świetnie się przy tym bawili przy uciesze naszych dzieci tych małych i większych 🙂
Pogoda w tym dniu była piękna i słoneczna. Było dużo radości, emocji płynących ze zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonego czasu. Nie zabrakło nagród i słodkości dla zwycięzców.
W realizacji imprezy z okazji Dnia Dziecka wsparcia udzielili rodzice uczniów, przygotowali słodki poczęstunek, panie z kuchni poczęstowały wszystkie dzieci obiadem. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, karuzeli, basenu z piłeczkami, przejażdżki kucykiem i koniem dzięki naszym sponsorom.
Dziękujemy Gminie Sulęczyno, Panu Wójtowi Pawłowi Trzebiatowskiemu za worek piłek, Ks. Proboszczowi Markowi Labudda za atrakcje przygotowane na placu ks. Antoniego Peplińskiego - zjeżdżalnie i inne, Pani Sołtys Marii Stencel, Firmie UNILEVER POLSKA S.A Panu Tadeuszowi Łata i Panu Arkowi Wiczkowskiemu za lody, Firmie Celbud i Firmie Ewar za piłki, Przewodniczącemu Rady Gminy Panu Danielowi Kobieli za soki i napoje. Nad całością czuwała Pani Dyrektor Renata Węsierska myśląc o tym dniu już kilka miesięcy wcześniej 🙂
Celem imprezy było zachęcenie dzieci do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.
W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego festynu.

GALERIA