Przeskocz do treści

Dzień Życzliwości w przedszkolu

Nasze przedszkole przyłączyło się do, zorganizowanego w szkole "Tygodnia Życzliwości”. W związku z tym w przedszkolu odbył się DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. Miał on na celu zachęcenie dzieci do okazywania innym dobroci, koleżeństwa i uprzejmości, a także kulturalnego odnoszenia się do rówieśników i dorosłych.
W tym dniu przedszkolaki zastanawiały się, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać bliskim, kolegom i osobom starszym. Wykonały także łańcuszki życzliwości, które zostały zawieszone w salach, aby przypominać wszystkim, że życzliwym warto być na co dzień a nie tylko od święta. Na zakończenie dnia wszystkie grupy otrzymały dyplomy oraz upominki za zaangażowanie i udział w tym pięknym dniu.

Życzliwość dodaje skrzydeł!

GALERIA