Przeskocz do treści

Europejski Dzień Języków Obcych

26 września w naszej szkole obchodzenie Europejskiego Dnia Języków Obcych było pełne emocji i radości! Na lekcjach języka niemieckiego uczniowie klas 7-8 zmierzyli się z quizem językowym, rozwiązując zadania i odpowiadając na pytania dotyczące kultury i języka. Za swój trud uczniowie mieli możliwość losowania nagród "Karty Mocy", które dają różne przywileje na lekcjach języka niemieckiego.
Nie zabrakło także kreatywności – uczniowie wzięli udział w konkursie indywidualnym, tworząc inspirujące plakaty na temat, dlaczego warto uczyć się języków obcych. Otrzymaliśmy wiele ciekawych i pomysłowych prac, które pokazały nam, jak ważna i fascynująca jest nauka języków!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i świetną zabawę podczas świętowania różnorodności językowej i kulturowej! 🌍🌟
M. Garska

GALERIA