Przeskocz do treści

Gala wręczenia stypendiów Wójta Gminy Sulęczyno

W poniedziałek 6.11.2023 r. w Szkole Podstawowej w Sulęczynie odbyła się gala wręczenia stypendiów wójta dla uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowaniu. Podziękowania trafiły również do ich rodziców, nauczycieli i dyrektorów wszystkich gminnych szkół. Rodzice otrzymali od wójta list gratulacyjny o treści „Pragnę złożyć serdeczne gratulacje i wyrazy uznania w związku z przyznaniem dla ucznia/uczennicy nagrody wójta gminy Sulęczyno. Otrzymane stypendium to wspaniałe uhonorowanie pracy włożonej w wychowanie syna/córki i współmiernie jego/jej zamiłowań do rozwijania zainteresowań, zdobywania wiedzy i umiejętności, a także kształtowania własnej postawy”.
W tym roku wręczenie stypendiów wójta gminy Sulęczyno Bernarda Gruczy wyglądało inaczej niż w latach poprzednich. Było wydarzeniem uroczystym, na które zaproszono laureatów, ich rodziców, nauczycieli i dyrektorów gminnych szkół.
Z naszej szkoły stypendium otrzymali:

Kacper Zaworski,
Adam Treder,
Anna Goitowska.

Jeszcze raz gratulujemy!

GALERIA