Przeskocz do treści

Grant po raz ósmy mSilnia – !Silni. Nieobliczalni.

INFORMACJA

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękujemy za przesłanie zgłoszenia do programu „mSilnia” organizowanego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć, którą reprezentuję. Z przyjemnością informujemy, że Państwa projekt otrzymał dofinansowanie 15 000 zł. I edycja Programu mSilnia, kategoria - projekty edukacyjne była skierowana do szkół, publicznych uczelni wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek, placówek doskonalenia nauczycieli, centrów nauki prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego. Otrzymaliśmy 246 wniosków. Dofinansowanie otrzymają 64 projekty.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Małgorzata Stradomska-Kalinka
Program mSilnia

Matematyka inaczej!
Program grantowy mSilnia to następca mPotęgi. Jego głównym celem jest rozwijanie myślenia matematycznego. mSilnia promuje także praktyczne podejścia do nauczania matematyki oraz zachęca do współpracy nauczycieli różnych przedmiotów. Koordynatorem Programu jest p. Mirosława Warmowska.
Już od września roku szkolnego 2024/2025 będziemy przez cztery miesiące realizowali Program "!Silni. Nieobliczalni". W Projekcie będą brali udział uczniowie klas od I do VIII SP w podziale na trzy grupy tematyczne:
kl. I-III - zaj. warsztatowe w formie zabaw z matematyką pod nazwą KREATYWNI,
kl. IV-VI- zaj. wyrównawcze ćwiczenie sprawności rachunkowej pod nazwą RÓWNOWAŻNI,
kl. VII-VIII - zaj. projektowe GEOMETRYCZNI.