Przeskocz do treści

Grupa teatralna „W poślizgu” wystawiła sztukę pt. „Pinokio”

22 czerwca uczniowie naszej szkoły, aktorzy grupy teatralne "W poślizgu" wystawili przedstawienie teatralne o charakterze profilaktycznym pt. "Pinokio". Tego dnia zagrali swoje role aż cztery razy, a to wszystko z dbałości o bezpieczeństwo naszych uczniów. Najpierw na salę gimnastyczną wstawiły się przedszkolaki, potem uczniowie klas I-III, następnie IV-VI a na koniec najstarsi - klasy VII-VIII. Tematyka przedstawienia dotyczyła szeroko pojętych działań profilaktycznych, zagrożeń związanych z używaniem dopalaczy, alkoholu, tytoniu, picia energetyków itp.
Ciekawa dekoracja, piękne stroje, świetnie przygotowani aktorzy pod opieką p. Ani Bronk i p. Ani Wica wzbudziły wśród naszych uczniów zaciekawienie przedstawieniem. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wyciągną dobre wnioski z tematyki tej sztuki.

GALERIA