Przeskocz do treści

I gimnazjum w Parku Trampolin Jumpcity

20

Klasa I gimnazjum wybrała się do Parku Trampolin JUMPCITY w Gdańsku. Zajęcia w parku były najlepszą zabawa, połączoną z odpowiednią dawką zdrowego ruchu!
Podczas lekcji w JUMPCITY w wyjątkowy sposób młodzież rozwijała koordynację i ogólną sprawność ruchową. Skakanie na trampolinach chroni przed wadami postawy. Instruktor poprowadził indywidualnie skonstruowany program zajęć, następnie młodzież nabyte umiejętności mogła przećwiczyć samodzielnie. Wiele emocji dostarczyła "gra w zbijanego" na "boisku trampolinowym".

Na straży bezpieczeństwa w parku stali animatorzy, którzy zawsze grzecznie ale stanowczo reagowali na niebezpieczne zachowania uczestników zabawy. Elementem, który bezpośrednio wpływał na poziom bezpieczeństwa uczestników zabawy na trampolinach były skarpetki antypoślizgowe z super trwałą silikonową podeszwą zapewniająca doskonałą przyczepność, która jest gwarancją bezpieczeństwa w JUMPCITY.
Było super!

GALERIA