Przeskocz do treści

Sukces naszego ucznia w II Konkursie Wiedzy o Motoryzacji

Konkurs Wiedzy o Motoryzacji ma na celu propagowanie wśród młodzieży programu edukacyjnego w firmie Auto Miras, jak również wiedzy motoryzacyjnej. Konkurs składa się z dwóch etapów – pierwszy to eliminacje, z których wyłania się finalistów. Etap drugi to test finałowy, który składa się z 50 pytań związanych z motoryzacją. Za każdym razem uczniowie muszą rozwiązać test wyboru.

W konkursie wzięła udział ponad setka uczniów, z których wyłoniono 24 finalistów.

Najlepszy z najlepszych okazał się uczeń naszej szkoły, z czego jesteśmy bardzo dumni.

I miejsce zdobył Staś Birr uczeń klasy III gimnazjum

Nagrodę główną laptopa i dyplom odebrał w siedzibie firmy AutoMiras w Pępowie.
Opiekunem była pani Anna Wica.

Gratulujemy!!!!

Więcej informacji + galeria zdjęć_więcej
Film_więcej