Przeskocz do treści

II rok realizacji Projektu „W kręgu nauki”

W naszej szkole już drugi rok realizujemy zadania Projektu "W kręgu nauki", prowadzimy zajęcia ukierunkowane na realizację celu głównego projektu rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności na rynku pracy uczniów gminy Sulęczyno oraz zasadnicze podniesienie jakości procesu kształcenia w placówkach, ze szczególnym uwzględnieniem podniesienia wiedzy i umiejętności uczniów związanych z rozwojem kompetencji kluczowych.
Uczniowie biorą udział w takich zajęć jak:

1. Język angielski – prowadząca p. Barbara Kahlau-Brzeska
2. Język niemiecki – prowadząca p. Janina Konkel
3. Laboratorium Kodowania – prowadząca p. Mirosława Warmowska
5. Projekt edukacyjny – przedstawienie dla społeczności szkolnej – prowadząca p. Anna Bronk, p. Anna Wica
6. Przyrodnicze laboratorium – prowadzący p. Andrzej Literski
7. Spotkanie z królową – zajęcia z matematyki – prowadząca p. Mirosława Warmowska
8. Zajęcia logopedyczne – prowadząca p. Barbara Paszylk

Dzieci i młodzież są zaangażowani w realizację działań. Poznają tajniki matematyki, przeprowadzają doświadczenia przyrodnicze, wystawiają przedstawienia, programują, ćwiczą pamięć, poznają języki, uczestniczą w zajęciach logopedycznych i zdobywają wiele innych umiejętności.

GALERIA