Przeskocz do treści

Interaktywne lekcje j. angielskiego online dla uczniów szkoły podstawowej

W bieżącym roku szkolnym Szkoła Języków Obcych COGITO zaprasza dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej na interaktywne lekcje j. angielskiego online.
W związku z pandemią koronawirusa nie planujemy prowadzenia lekcji stacjonarnych, które w minionych latach odbywały się w GOKu w Sulęczynie.
Lekcje online to połączenie najnowszych technologii, nowoczesnych multimedialnych materiałów National Geographic Learning, dobrej zabawy i bardzo przyjemnej, skutecznej formy nauczania języka angielskiego.

Co otrzymuje Twoje dziecko ucząc się online z Cogito?

· bierze udział w skutecznych, nowoczesnych i wciągających lekcjach j. angielskiego z lektorem na żywo przez cały czas. Żadnego wysyłania plików z zadaniami do rozwiązania,

· wygodny grafik zajęć, uwzględniający inne aktywności pozalekcyjne Twojego dziecka. Lekcje będą odbywały się w trybie 2x45 min/tydzień.

· możliwość nauki w grupie swoich przyjaciół, rodziny, którzy mieszkają daleko od siebie i nie spotkaliby się w takim składzie na lekcjach stacjonarnych

· bezpieczeństwo i zdrowie – w związku z brakiem fizycznego kontaktu dzieci np. przeziębione uczą się razem ze zdrowymi. Dzięki temu rozwiązaniu, dziecko nie opuszcza lekcji i cały proces nauczania jest znacznie skuteczniejszy.

· Twoje dziecko może brać udział w zajęciach niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu.

Co otrzymuje rodzić dzięki takiemu rozwiązaniu?

· oszczędność czasu i pieniędzy w związku z brakiem dowożenia dzieci na lekcje stacjonarne,

· wiedząc, że dziecko bierze udział w lekcjach online i jest pod dobrą opieką lektora, rodzić może zająć się swoimi sprawami. Innymi słowy, ma znacznie więcej czasu dla siebie,

Zapisz Twoje dziecko na lekcje próbne, a potem zdecyduj czy zostanie z nami na cały rok szkolny.

Z góry dziękuję,
Adrian Koszałka
Tel. 606 616 148
www.cogito-koszalka.pl