Przeskocz do treści

IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O złote pióro Wójta Gminy Sulęczyno”

IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O złote pióro Wójta Gminy Sulęczyno”
jest adresowany dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych Gminy Sulęczyno.

Etap szkolny

Etap szkolny przeprowadzają komisje szkolne powołane przez dyrektorów szkół do 27 III 2017 r. Komisje podają zwycięzców I etapu (dwóch uczniów) na poziomie klasy trzeciej i zgłaszają ich do 7 IV 2017 r. do etapu międzyszkolnego za pomocą poczty na adres: Zespołu Szkół w Mściszewicach, ul. Szkolna 5 lub fax 58 684 48 12 lub e-mail: zsmsciszewice@onet.eu wg załączonej karty zgłoszenia.

Etap międzyszkolny

Etap międzyszkolny zostanie przeprowadzony 26 IV 2017 r. o godz. 12:00 w Zespole Szkół w Mściszewicach.

W tym samym dniu po sprawdzeniu prac przez komisję, nastąpi podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE (karta zgłoszenia/protokół)_regulamin