Przeskocz do treści

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY BOŻONARODZENIOWY w naszej szkole

Zespół Szkół w Mściszewicach wraz z Radą Rodziców zapraszają na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY BOŻONARODZENIOWY, który odbędzie się 10.12.2017 r. od godziny 12:30 na hali sportowej Zespołu Szkół w Mściszewicach.
Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na rzecz ufundowania przez społeczność szkolną witraża do kościoła p. w. Wniebowzięcia NMP w Mściszewicach.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć ten szczytny cel a przy okazji miło spędzić czas, obejrzeć występy swoich dzieci i wnuków, skosztować słodkich wypieków i innych potraw, porozmawiać ze znajomymi, wziąć udział w konkursach itp.

Do Państwa dyspozycji będą:
1. Stoiska z ozdobami świątecznymi na Boże Narodzenie.
2. Obiad, ciasta, inne słodkie wypieki, kawa...
3. Loteria fantowa (cenne nagrody).
4. Licytacje.
5. Kiermasz taniej książki.
6. Kącik zabaw dla najmłodszych.
7. Turniej z nagrodami dla dzieci i ich rodziców "Matematyka po lekcjach" w ramach programu mPotęga
8. Występy uczniów naszej szkoły

i inne atrakcje...