Przeskocz do treści

Uczniowie klasy III gimnazjum absolwentami Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II

IMG_3646

🙂 Udało się! Wreszcie, po trzech długich i męczących latach, trzymając w ręku upragnione świadectwo, mogą śmiało powiedzieć, że wspólnymi siłami, poprzez ciężką i mozolną pracę udało im się dotrwać do końca... Nie jeden mógłby tak powiedzieć, ale tak nie było. Było fajnie, wiele wspólnie przeżytych lat, ciekawych historii, wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi.

W czwartkowe popołudnie klasa III gimnazjum otrzymała świadectwa ukończenia gimnazjum. Na uroczystość przybył Wójt Gminy Sulęczyno i Pani Inspektor do spraw oświaty aby wyróżnić najlepszego gimnazjalistę. Nagrodę z rąk pana Wójta otrzymała Aniela Treder, tuż za nią był Mateusz Kulaszewicz, który otrzymał nagrodę Dyrektora Szkoły. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Rodzice absolwentów, Rada Rodziców i Pani Sołtys. Pani Dyrektor i Pan Wójt wręczyli Rodzicom listy gratulacyjne, a absolwentom nagrody za osiągnięte wyniki w nauce. Były podziękowania dla wychowawcy Pani Tamary Walczak-Lubińskiej, grona pedagogicznego i pracowników szkoły.
Młodsi koledzy z klasy II gimnazjum pod opieką wychowawcy przygotowali krótką cześć artystyczną.

Życzymy naszym Absolwentom, aby dzięki zaletom swego charakteru, ambicjom i sumienności w wypełnianiu obowiązków zasłużyli na szczególne wyróżnienia w szkołach ponadgimnazjalnych, ale najpierw życzymy Wam dobrego wypoczynku.

GALERIA