Przeskocz do treści

Klasa trzecia kończy gimnazjum

Dnia 21 czerwca 2018 roku, w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mściszewicach. Uroczystości towarzyszyły władze Gminy – Wójt Gminy Bernard Grucza, Przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Gliniecki, inspektor oświaty pani Krystyna Pobłocka, pani Sołtys Maria Stencel.
Uczniowie klasy III gimnazjum zaprezentowali swoje walory artystyczne. Przygotowali piękną część artystyczną. Nagrali fajny film angażując do niego wychowawcę klasy pana Wojciecha Warmowskiego. Radą i pomysłami służyły panie Anna Bronk i Anna Wica. Były podziękowania, nagrody, wspomnienia i łzy.

Pan Wójt wręczył nagrodę Wójta Gminy Sulęczyno dla najlepszego gimnazjalisty w szkole Kamilowi Wenta. Pani Dyrektor Renata Węsierska nagrodę Dyrektora Szkoły Julii Bronk.

Gratulujemy wszystkim osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym, oraz udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

GALERIA