Przeskocz do treści

Konkurs na kartkę wielkanocną!

dav

Uniwersytet dzieci ogłasza konkurs na kartkę wielkanocną.
Święta tuż tuż - zapraszamy więc dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt.

“Kartka wielkanocna dla moich bliskich”.

Kierujemy go do wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz zerówek.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Prosimy młodych artystów o wykonanie kartki na Wielkanoc - takiej, jaką chętnie podarowaliby bliskiej osobie: mamie, tacie, babci albo koledze z klasy. Technika wykonania pracy jest dowolna - liczy się oryginalność i samodzielność.

Jak zgłosić pracę do konkursu?
- Prosimy rodziców o przesłanie pliku jpg ze skanem lub zdjęciem pracy plastycznej, nazwany imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą szkoły, nazwą klasy (np. Anna_Kowalska_Szkoła_Podstawowa_nr1_Libiąż_klasa_6b). Adres wysyłki: konkurs@ud.edu.pl
- Należy również przesłać plik jpg ze skanem lub zdjęciem podpisanego oświadczenia rodzica o przekazaniu praw autorskich. Znajduje się ono w regulaminie (Załącznik 1)
Regulamin_Konkursu_plastycznego_Kartka_wielkanocna_dla_moich_bliskich_2021