Przeskocz do treści

Konkurs na pomoc XXI wieku – sukcesy naszych uczniów

W piątek 26 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozdaniu nagród
w 12 edycji międzyszkolnego konkuru "Pomoce dydaktyczne XXI wieku
.
Prace konkursowe mogły mieć formę dowolną np. gra, model przestrzenny, plansza, prezentacja multimedialna czy zapis cyfrowy. Uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką pani Mirosławy Warmowskiej wykonali planszowe gry matematyczne. Rozdanie nagród miało miejsce w Ogólnokształcącym Liceum Programów Indywidualnych w Gdańsku. Dyplomy i nagrody zdobyli:

1. Weronika Kankowska za III miejsce - tablet + dyplom
2. Weronika Mejna i Paulina Spychalska
za wyróżnienie - bony do Empiku + dyplomy
3. Mateusz Las i Kacper Żalejko
za wyróżnienie - bony do Empiku + dyplomy

Gratulujemy!

Galeria