Przeskocz do treści

Mateusz Las Laureatem XV edycji konkursu „Najlepszy Absolwent”

Sukcesy naszych uczniów:

Gratulujemy Mateuszowi Las, który został Laureatem XV edycji konkursu "Najlepszy Absolwent Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019"

Życzymy dalszych sukcesów w szkole ponadgimnazjalnej.
Powodzenia 🙂

W sobotę 15 czerwca o godz. 10.00 w auli Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród
XV edycji Konkursu – Najlepszy Absolwent Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego. Podczas uroczystości odbyła się konferencja podsumowująca funkcjonowanie gimnazjów, której inicjatorem był Samorząd Województwa Pomorskiego we współpracy z Okręgiem Pomorskim Związku Nauczycielstwa Polskiego. Mateusz dyplom laureata otrzymał z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.