Przeskocz do treści

MATzadaniowcy! – grudniowe zajęcia

Zajęcia w formie warsztatów z mPotęgi pozwoliły młodzieży zmierzyć się z zadaniami problemowymi, w miesiącu grudniu byliśmy MATzadaniowcami! Uczniowie pracując w grupach musieli przejść "tor przeszkód", na każdym stoliku były problemowe zadania do rozwiązania. Każda drużyna posiadała kartę punktacji na której po rozwiązaniu poprawnie zadania zdobywała punkty. Tor dostarczył wielu emocji. Uczyli się na własnych błędach. Po błędnym rozwiązaniu zadania drużyna po małym naprowadzeniu przez nauczycieli musiała poprawić zadanie. Zdarzyło się, że grupa źle spojrzała na dwustronną miarę i mierzyła w calach zamiast w centymetrach 🙂

Zapraszamy do fotorelacji, w której znajdują się też zdjęcia z ostatnich zajęć w miesiącu listopadzie. Zdjęcia można też obejrzeć w galerii - zakładka Album fotograficzny.

GALERIA