Przeskocz do treści

Mikołajkowy konkurs rozwiązywania zadań szachowych

W dniu 6 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół w Mściszewicach odbył się Mikołajkowy konkurs rozwiązywania zadań szachowych. W zawodach udział wzięli uczniowie uczestniczący na zajęciach z kółka szachowego oraz cotygodniowych zajęciach szachowych z Panem Zdzisławem Pelowskim w ramach projektu: „Szachy w szkole”. Zawodnicy musieli samodzielnie zmierzyć się z przygotowanymi dla nich zadaniami. W wyniku rozgrywek

I miejsce zajął Piotr Mrozewski z Zespołu Szkół w Mściszewicach,
II miejsce Krystian Krefft,
III miejsce Filip Reclaw z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie.

Dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców zostały wręczone podczas Kiermaszu Świątecznego Bożonarodzeniowego w dniu 9 grudnia 2018 r.
Opiekunami wydarzenia byli: Pan Zdzisław Pelowski, Pan Andrzej Literski i Pani Honorata Wrycza.

Zwycięzcom gratulujemy!