Przeskocz do treści

mPotęga – Nagroda Publiczności – wyniki

Szanowni Państwo,

bardzo, bardzo dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w głosowaniu na nasz projekt "Z Einsteinem w przyszłość", za każdy oddany głos. Niestety nie udało się, ale od 1 września będziemy realizować nasz plan projektowy.

Do 4 lipca 2021 r. przez 2 tygodnie internauci decydowali o tym, które z 30 najciekawszych projektów tej edycji programu grantowego „mPotęga” otrzyma Nagrodę Publiczności w wysokości 5000 zł. Łącznie w konkursie oddano 6790 głosów.

Nagrodę publiczności przyznawano w dwóch kategoriach konkursowych. Największą liczbę głosów w kategorii dla projektów wspierających edukację dzieci w klasach 4-6 szkół podstawowych zebrała Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Krakowie za projekt „Matematyka na co dzień i od święta”.

Natomiast w kategorii projektów adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych nagrodę zdobyła Szkoła Podstawowa w Liczu, realizująca projekt „Matematyka na językach”.