Przeskocz do treści

Msza św. i część artystyczna z okazji 41. rocznicy wyboru naszego Patrona na papieża

To był wyjątkowy dzień dla naszej Szkoły. Święto naszego Patrona Jana Pawła II i nasze. Ten dzień rozpoczął się Mszą św. w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
Młodzież szkolna pod opieką księdza Proboszcza Marka Labuddy, p. Teresy Klasa, p. Edyty Knitter-Klasa i p. Agnieszki Zaworskiej przygotowała na tę okazję piękną i wzruszającą akademię w formie programu słowno-muzycznego.
"Mimo upływu lat nadal dzisiejsze pokolenia mogą się inspirować nauczaniem i życiem św. Jana Pawła II. Wzrastają już kolejne pokolenia, a my nadal mamy możliwość bardzo obfitego czerpania z mądrości, przykładu, doświadczenia i świętości naszego Patrona. Jesteśmy Jego uczniami, to zobowiązuje. Musimy być przykładem pięknego życia" - powiedziała Pani Dyrektor Renata Węsierska

GALERIA