Przeskocz do treści

Mszą św. z udziałem Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny i Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Społeczność szkolna rozpoczęła ten piękny dzień Mszą św. z okazji wizytacji Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny. Po Mszy św. dzieci przedstawiły krótki program słowno-muzyczny o naszym Patronie Janie Pawle II. Kilka słów do Księdza Biskupa skierowała Pani Dyrektor Renata Węsierska oraz przekazała na pamiątkę spotkania dwie rzeźby św. Rity i błogosławionego ks. Wyszyńskiego. Ksiądz biskup spotkał się z dziećmi. Radość dzieciakom sprawiła rozmowa z księdzem biskupem i możliwość zadawania pytań. Ksiądz Biskup następnie udał się na Kurhany, aby poświęcić nowy krzyż. Odwiedził też szkołę i w godzinach popołudniowych spotkał się z mieszkańcami Ośrodka Pomocy Społecznego w Nowych Łosienicach.

Dzieci naszej szkoły po spotkaniu z Biskupem Ryszardem Kasyną bawiły się na placu ks. Antoniego Peplińskiego i korzystały z wszystkich atrakcji dla nich przygotowanych.

GALERIA