Przeskocz do treści

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Nasza szkoła włączyła się w poniżej opisaną akcję zbierania zużytych telefonów komórkowych, dlatego prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o aktywne włączenie się w akcję i pomoc w zbieraniu telefonów.
Zużyte telefony bez kart pamięci i baterii proszę przynosić do opiekunów akcji tj. pani Tamary Walczak-Lubińskiej i pani Mirosławy Warmowskiej.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2019, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega nasz konkurs?
Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?
Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:
Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.
Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

W jaki sposób przystąpić do konkursu?

Wystarczy

do 17 maja 2019

zorganizować w szkole zbiórkę używanych, starych czy niepotrzebnych telefonów komórkowych. Na naszej stronie www.ekophone.pl dostępny jest plakat do pobrania i wydrukowania na drukarce, który można rozwiesić w szkole.
Po zakończeniu zbiórki (do 17 maja) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy również dostępny na naszej stronie i wysłać go mailem na adres:

biuro@ekophone.pl
Nasza firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki.

Po zakończeniu konkursu każda szkoła jak do tej pory otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony Sodexo.

Z poważaniem,
Leszek Kotyza