Przeskocz do treści

Podsumowanie akcji DBI

Miesiąc luty był miesiącem propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz miesiącem promowania pozytywnego wykorzystania internetu. W naszej szkole, jak co roku przeprowadziliśmy szereg działań mających na celu uwrażliwienie młodych ludzi na tematykę bezpieczeństwa i kultury zachowania w sieci. W tym roku myślą przewodnią był szeroko pojęty temat hejtu. Tematyka hejtu i hejtowania była poruszana na lekcjach wychowawczych i informatyce. Przygotowaliśmy ćwiczenia warsztatowe, pogadanki, projekcje filmów i kreskówek. Zorganizowaliśmy gminny konkurs, którego odbiorcami byli uczniowie szkół Gminy Sulęczyno.

Bardzo dziękujemy Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulęczynie za pomoc i objęcie patronatem Akcji DBI. Dziękujemy!!!

WYNIKI KONKURSU:

KATEGORIA WIERSZ IV - VI
1 miejsce Weronika Gruchała - SP Podjazy
2 miejsce Błażej Gostkowski - SP Węsiory
3 miejsce Oliwier Zelewski - SP Mściszewice

KATEGORIA WIERSZ VII - VIII
1 miejsce Kotłowska Anna - SP Podjazy, Natalia Gańska - SP Mściszewice
2 miejsce Aleksandra Żalejko - SP Mściszewice, Zuzanna Jereczek - SP Podjazy
3 miejsce Kinga Hinca - SP Borek Kamienny

KATEGORIA KOMIKS IV - VI
1 miejsce Klaudia Las - SP Mściszewice
wyróżnienia: Sandra Grzenkowicz - SP Mściszewice, Przemysław Mielewczyk SP Mściszewice

KATEGORIA KOMIKS VII - VIII
1 miejsce Katarzyna Bladowska - SP Węsiory
2 miejsce Wiktor Kropidłowski SP Węsiory
3 miejsce Wiktoria Szuta - SP Borek Kamienny, Kacper Keller - SP Mściszewice

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział!!!

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół. Uczniowie SP w Mściszewicach mogą odebrać nagrodę we wtorek (9 marca) w sali nr 6, od godziny 8.00 - 14.00 lub w każdy inny dzień tygodnia w sekretariacie szkoły. Dla wszystkich uczestników czekają nagrody pocieszenia. Zapraszamy po odbiór 🙂

Wiersze:
Anna Kotłowska
Kinga Hinca
Natalia Gańska

Galeria prac