Przeskocz do treści

Projekt mPotęga KLUB MATEMATYKÓW

Zachęcamy do głosowania, różnice w punktacji głosowania są niewielkie. Wciąż mamy szansę!!!

Głosuj na nasz Projekt!!!
w kategori klas 7 i 8 oraz gimnazjum
na KLUB MATEMATYKÓW

link - głosowanie na nasz projekt

W maju bieżącego roku przystąpiliśmy do kolejnej edycji mPotęgi. Są wyniki.
Nasz projekt otrzymał dofinansowanie 7.970 zł. Z 598 wnisków 185 projektów otrzymało grant. V edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, gimnazjalnych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski.
Ponadto nasz projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu weźmie udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów (po 15 w każdej kategorii). Głosowanie internetowe potrwa od piątku 15 do 29 czerwca 2018 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h. Wygrają dwa projekty - po jednym w każdej kategorii.
Koordynatorem i pomysłodawcą projektu jest pani M. Warmowska.
Realizować projekt będą Anna Bronk, Anna Wica, Mirosława Warmowska, Wojciech Warmowski.

Głosowanie obywa się na stronie http://mpotega.pl/glosowanie/.
link - głosowanie na nasz projekt
Liczymy na Wasze głosy i zachęcamy do udziału

OPIS PROJEKTU_Opis projektu klub matematyków