Przeskocz do treści

Rozdanie nagród za udział w Gminnym Konkursie plastyczno-technicznym „Bożonarodzeniowa ozdoba z recyklingu”

5 stycznia odbyło się rozdanie nagród za udział w Gminnym Konkursie plastyczno-technicznym "Bożonarodzeniowa ozdoba z recyklingu."

W grupie wiekowej 3-4 latki nasze przedszkolaki zajęły I i III miejsce.
I miejsce - Wiktoria Klasa
III miejsce - Kacper Cieszyński
Natomiast w grupie wiekowej dzieci 5-6 letnich wyróżnienie otrzymała Oliwia Bach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i otrzymały nagrody: Zofii Pawłowskiej, Laurze Jaskulskiej, Klarze Kleinszmidt, Stanisławowi Fierka, Julii Bach, Klaudii Wrońskiej, Michałowi Naczk, Leonowi Klinkosz, Julii Bober, Maksymilianowi Syldatk, Lilianie Dąbrowskiej, Olivierowi Karcz, Marcelinie Klinkosz, Kornelii Las i Julii Wrońskiej.

GALERIA