Przeskocz do treści

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Witajcie w szkole!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy mszą św. o godzinie 8.00, w której uczestniczył poczet sztandarowy naszej szkoły. Podczas mszy św. uczniowie pod przewodnictwem Pani Agnieszki Zaworskiej zaśpiewali kilka pięknych pieśni religijnych. W tym roku sytuacja jest wyjątkowa, czas epidemii. Dlatego nie mogliśmy się wspólnie spotkać, jak co roku na hali sportowej i uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny.
Pani Dyrektor Renata Węsierska szczególnie ciepło powitała pierwszaków i ich rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi, uczniów i przedszkolaków w kościele. Przekazała najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania i organizacji szkoły na czas pandemii. Następnie uczniowie na krótko spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zaczynamy nowy rok szkolny. Nowe postanowienia, nowe wyzwania, nowy czas.
Mamy nadzieję, że wszyscy wykorzystają go owocnie i na koniec roku szkolnego każdy będzie zadowolony ze swoich osiągnięć.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowy rok szkolny nauczycielom, uczniom i rodzicom.
Powodzenia.

GALERIA