Przeskocz do treści

Spotkanie w OPS w Nowych Łosienicach

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i rodzicami w ramach wolontariatu przy Zespole Szkół w Mściszewicach odwiedzili mieszkańców Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowych Łosienicach. Wcześniej przeprowadzili akcję, nad którą czuwały pani Ewa Cybula i pani Wioletta Reclaw, zbiórkę rzeczy codziennego użytku oraz słodkości dla podopiecznych Ośrodka. W akcję włączyli się uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami oraz Pani Dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszystkim bardzo dziękujemy. Młodzież szkolna przygotowała część artystyczną dla mieszkańców Ośrodka, a i mieszkańcy pochwalili się swoimi umiejętnościami. Było to owocny czas dla wszystkich uczestników spotkania. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej, o co zadbamy 🙂

GALERIA