Przeskocz do treści

Spotkanie z absolwentką naszej szkoły Angeliką Cichocką

Dnia 5 kwietnia odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Angeliką Cichocką - polską lekkoatletką specjalizującą się w biegach średnich, halową wicemistrzynią świata w biegu na 800 metrów, Marynarzem Marynarki Wojennej Rzeczypospolitej Polskiej. Angelika poprowadziła ciekawą lekcję jak dojść do sukcesu. Opowiedziała nam swoją historię. Zachęciła młodzież szkolną do ciężkiej pracy w osiąganiu swoich celów, nie rezygnowaniu w przypadku niepowodzeń. Aby coś osiągnąć trzeba ciężko pracować. Ciężka praca przynosi sukcesy a co za tym idzie satysfkcję. Dzięki dążeniu do swoich celów miała też okazję poznać i zwiedzić wiele krajów Świata. Była na 6 kontynentach.
Chętnie udzielała autografów i pozowała do zdjęć. Było to bardzo inspirujące spotkanie.

Dziękujemy i życzymy powodzenia.

GALERIA