Przeskocz do treści

Sukcesy naszych uczniów


Gratulujemy!

Ani Węsierskiej, Paulinie Stencel i Klaudii Las za zdobycie tytułu Laureata w Ogólnopolskim konkursie „Historie z sieci wzięte” ogłoszonym przez OSE

Opiekun: M Warmowska

W konkursie „Historie z sieci wzięte” mogły brać udział zespoły uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przyłączonych do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Zadaniem uczestników było stworzenie komiksów lub innych prac graficznych dotyczących zagrożeń w sieci. Okazało się bowiem, że… bohaterowie szkolnych lektur – Brzydkie Kaczątko, Dedal i Ikar, Alina i Balladyna oraz Romeo i Julia – potrzebują wskazówek, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo online!

Było o co walczyć! Do szkół, w których uczą się autorzy najlepszych prac, trafią cenne nagrody: roboty edukacyjne Photon-EDU, pakiety edukacyjne Abilix Krypton, okulary VR i drukarki 3D z filamentem.

Do konkursu wpłynęło ponad 1400 zgłoszeń!

Szczegóły: https://ose.gov.pl/aktualnosci/wpis/konkurs-ose

GALERIA