Przeskocz do treści

Sukcesy naszych uczniów

11 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Podjazach odbył się IV Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Głosem Inki" pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sulęczyno. Celem konkursu było popularyzowanie piosenek i pieśni zawierających treści patriotyczne, stanowiących ważny element narodowego dziedzictwa. Do konkursu przystąpili wyłącznie soliści ze szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. Na konkurs wpłynęło 46 zgłoszeń w czterech kategoriach wiekowych.
Po przesłuchaniach, profesjonalna komisja konkursowa w składzie: dr hab Sławomir Bronk – przewodniczący, Susana Alegre Raso oraz Joanna Szroeder, ogłosiła werdykt.
W kategorii klas 0 – I:
I miejsce: Hanna Wantoch-Rekowska - ZS w Tuchomiu, opiekun Janusz Juchniewicz,

II miejsce Zuzanna Choroba-Bucka - ZS w Mściszewicach, opiekun Agnieszka Zaworska,

III miejsce Zuzanna Dejk – ZS-P w Szopie, opiekun Emilia Janneck.

GRATULUJEMY naszej uczennicy Zuzi Choroba-Buckiej i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA