Przeskocz do treści

Sukcesy naszych uczniów – IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II w Gowidlinie

W IV edycji Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II wzięło udział 290 uczniów z 20 szkół podstawowych województwa pomorskiego. W eliminacjach wojewódzkich spotkało się 8 uczniów ze szkół: Borzestowa, Brodnicy Górnej, Goręczyna, Kamienicy Królewskiej, Łyśniewa Sierakowickiego oraz naszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mściszewicach. Tę trudną drogę pokonał uczeń klasy VII.

Paweł Cichocki zdobył zaszczytne II miejsce i tym samym tytuł Laureata IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II

Gratulujemy!!!

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Pomorski Kurator Oświaty, Starosta Kartuski i Wójt Gminy Sierakowice.
Laureat za uzyskanie I, II i III miejsca na szczeblu wojewódzkim otrzymuje 2 punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym do szkoły ponadpodstawowej.

GALERIA