Przeskocz do treści

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Akcja ŚDTM jest wielkim szkolnym wydarzeniem. Najpierw są przygotowania, podczas których dzieci przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw. W naszej szkole dzieci wzięły udział w akcji rozwiązywania sprytnych rachunków związanych z działaniami z tabliczki mnożenia. Zadania wyświetlały się na szkolnej wirtualnej gazetce. Rozwiązania zadań wrzucali do koperty przyklejonej na drzwiach sali matematycznej. W środę uczniowie od klasy czwartej do ósmej sprawdzili swoją wiedzę z tabliczki mnożenia w teście zadaniowym. W każdej klasie wyłoniliśmy Mistrza Tabliczki Mnożenia. Potem 17 listopada w dniu ŚDTM mistrzowie otrzymali przypinki mistrza, dyplomy i nagrody a dzieci, które poprawnie rozwiązały zadania mogły wybrać z kosza rozmaitości przybory szkolne.

Wyniki:

MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA

Klasa 4 - Zuzanna Treder, Maja Ruszewska
Klasa 5 - Patryk Dera
Klasa 6 - Konrad Zaworski
Klasa 7 - Olga Grenz, Radosław Wica
Klasa 8 - Anna Węsierska

Gratulujemy!

GALERIA