Przeskocz do treści

Szkoła w Mściszewicach świętuje 100 urodziny swojego Patrona.

Kliknij link i obejrzyj prezentację

100 URODZINY ŚW. JANA PAWŁA II NASZEGO PATRONA

Szkoła w Mściszewicach świętuje 100 urodziny swojego Patrona.
18 maja 2020 roku mija 100 lat urodzin Karola Wojtyły. Obecny czas nie sprzyja organizacji apelu i mszy św. w której moglibyśmy wszyscy uczestniczyć. Dlatego uczniowie naszej szkoły wprost ze swoich domów przygotowali prezentację, w której śpiewem, recytacją i pracami plastycznymi chcą podziękować za wielkie serce, które wszystkim okazywał św. Jan Paweł II.
100 urodziny naszego Patrona to wielkie święto dla naszej szkoły. Św. Jan Paweł II otacza opieką nas wszystkich, szkoła pięknieje z dnia na dzień, chociaż mamy trudny czas. Jak wrócimy to wszystko będzie cieszyło nasze oczy. Nauka będzie przyjemniejsza i łatwiejsza. Nad wszystkim czuwa Pani Dyrektor Renata Węsierska. Wszyscy nauczyciele też aktywnie realizują różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu uczczenie naszego Patrona św. Jana Pawła II m.in. w formie wideolekcji i zajęć zdalnych. Pani Agnieszka Zaworska namalowała z tej okazji przepiękny obraz, który będzie pamiątką tej 100-nej rocznicy urodzin Jana Pawła II na wiele lat. Obraz powstał dzięki współpracy nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Zapraszamy do szkoły - mamy nadzieję już wkrótce.

Nadanie imienia szkole Jana Pawła II - przeżyjmy to jeszcze raz

18 maja 2009

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI NADANIA IMIENIA SZKOLE JANA PAWŁA II