Przeskocz do treści

Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

10 grudnia odbył się w szkole Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Mściszewicach wraz z Radą Rodziców. Jego celem była integracja naszej społeczności lokalnej i szkolnej, prezentacja osiągnięć uczniów oraz zebranie środków finansowych na potrzeby Szkoły. Włączyliśmy się też w pomoc Maciusiowi i zbieraliśmy datki na operację chłopca.

Podczas kiermaszu można było zakupić ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie wykonane przez naszych uczniów wraz z rodzicami. Na stanowisku Pani Kasi zaś zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. Potem skosztować przeróżnych smakowitych specjałów przygotowanych przez rodziców i nauczycieli, zjeść obiad w szkolnej stołówce. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa i licytacje. Między innymi można było wylicytować obraz Pani Agnieszki Zaworskiej i kosz pani Sołtys. Miłe biesiadowanie uświetniały występy dzieci i młodzieży szkolnej.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie kiermaszu, przybyli na halę sportową i włączyli się w zbiórkę pieniędzy na szczytne cele. Na cele szkoły zostało przeznaczone 8000 zł a na operację Maciusia ze zbiórki do puszki wraz z darem od szkoły przeznaczono 4289 zł.

Dziękujemy!

GALERIA