Przeskocz do treści

Szkolny Kiermasz Świąteczny

9 grudnia odbył się w szkole Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Mściszewicach wraz z Rada Rodziców. Jego celem była integracja naszej społeczności lokalnej i szkolnej, prezentacja osiągnięć uczniów oraz zebranie środków finansowych na potrzeby Szkoły.

Zebrane środki finansowe, których wysokość podamy wkrótce zostaną przeznaczone na rzecz wsparcia ufundowania dzieła Ostatniej Wieczerzy, zakup zabawek do przedszkola oraz nagłośnienia na halę sportową.
Podczas kiermaszu można było zakupić ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie wykonane przez profesjonalistów jak i naszych uczniów. Na stanowisku Pani Kasi można było zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi. Potem skosztować przeróżnych smakowitych specjałów przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa i licytacje. Między innymi można było wylicytować rzeźbę Anioła wykonaną przez pana Czesława Birr, kosz smakołyków pani Sołtys, plecak z mistrzostw świata Angeliki Cichockiej i wiele innych. Miłe biesiadowanie uświetniały występy dzieci i młodzieży szkolnej. Na zakończenie kiermaszu przybył Mikołaj, który wszystkie dzieci obdarowł prezentami przygotowanymi przez radnych ze Mściszewic.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie kiermaszu, przybyli na halę sportową i włączyli się w zbiórkę pieniędzy na szczytne cele.

GALERIA