Przeskocz do treści

Tydzień Życzliwości

W dniach 18-22 listopada w naszej szkole miały miejsce różnego rodzaju działania związane z Tygodniem Życzliwości. Nauczyciele podczas lekcji przypominali uczniom o kulturze słowa, przeprowadzali pogadanki na temat zasad fair play, rozmawiano o zasadach kultury osobistej, szacunku i życzliwego traktowania innych. Wychowawczyni świetlicy p. Agnieszka Zaworska prowadziła zajęcia związane z ww. tematami, a także przygotowała wraz z uczniami plakaty zdobiące naszą szkołę.
Z każdej klasy uczniowie wraz z wychowawcą wytypowali „Miss i Mistera Życzliwości” , którzy spełniali ustalone wcześniej kryteria.
21 listopada obchodziliśmy

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI,

tego dnia odbyła się akademia przygotowana przez szkolne koło teatralne. Uczniowie klasy III, VII i VIII wraz z opiekunami – p. Anną Bronk i p. Anną Wica przygotowali: przedstawienia „ Legendę o tym skąd wziął się uśmiech” oraz „Kwokę” Jana Brzechwy, a także scenki rodzajowe i wiele dobrych rad.
Uczniowie szkoły oraz przedszkola zaprezentowali wylosowane wcześniej hasło dotyczące życzliwości. Przedszkolaczki i uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i różnorodnymi talentami.
Na akademii również zostali nagrodzeni laureaci konkursu „MISS
I MISTER ŻYCZLIWOŚCI” w różnych kategoriach wiekowych:

- Miss „zerówki” została Zuzanna Treder,
Misterem – Patryk Jank
- Miss w kategorii klas I-III została Olga Grenc,
a Misterem Grzegorz Koszałka
- w klasach IV-VI tytuł Miss otrzymała Klaudia Las,
a Mistera - Filip Zaworski
- w kategorii klas VII-VIII zaszczytne tytuły
Miss i Mister otrzymali Kinga Jank i Piotr Mrozewski.

Mamy nadzieję że uśmiech i życzliwość zagości w naszej szkole na zawsze…

GALERIA