Przeskocz do treści

Uroczyste zakończenie klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mściszewicach

20 czerwca 2024 roku klasa 8 uroczyście ukończyła Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Mściszewicach.
Podczas uroczystości nastąpiło uroczyste przekazanie przez uczniów klasy ósmej sztandaru Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mściszewicach uczniom klasy siódmej.
Klasa siódma złożyła przyrzeczenie.

Były podziękowania, wyróżnienia i nagrody dla najlepszych.
Nagrodę Wójta Gminy Sulęczyno wręczył Wójt Pan Paweł Trzebiatowski dla najlepszego ucznia ósmej klasy, którą otrzymała Klaudia Las za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i pracę na rzecz klasy i szkoły.
Nagrodę Dyrektora Szkoły z rąk Dyrektora Pani Renaty Węsierskiej otrzymała: Anna Węsierska.

Gratulujemy!

Drodzy Absolwenci!

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte
w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się uczynić prawdę pochodnią, której światło nie pozwoli Wam zgubić tego, co najistotniejsze
dla bycia prawdziwym człowiekiem. POWODZENIA!!!

Wychowawca klasy p. Mirosława Warmowska bardzo dziękuje Rodzicom za zaangażowanie w życie klasy i szkoły. Przygotowanie uroczystości i pomoc podczas pięciu lat wspólnej pracy na rzecz uczniów klasy 8. Pozdrawiam i dziękuję.
M. Warmowska

GALERIA