Przeskocz do treści

Uroczystość z okazji DEN

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do podziękowań i życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uroczyste spotkanie odbyło się 13.10.2021 r. Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor – Renata Węsierska, która wszystkim swoim pracownikom życzyła sukcesów zawodowych oraz radości z wykonywanej pracy. Nie mogło również zabraknąć życzeń od przyjaciół szkoły i Wójta Gminy Sulęczyno Pana Bernarda Grucza. Życzenia zdrowia, cierpliwości i wytrwałości płynęły do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.

Uroczystość swoją obecnością uświetniła emerytowana nauczycielki naszej szkoły, Pani Wanda Chmurzyńska.
Zwieńczeniem uroczystości były rozmowy przy kawałku pysznego tortu i filiżance aromatycznej kawy.

Wszystkim za zaszczycenie nas swoją obecnością, ciepłe słowa i życzenia bardzo dziękujemy.

GALERIA