Przeskocz do treści

Wycieczka do Centrum Nauki Experyment i Akwarium w Gdyni w ramach projektu „W kręgu nauki”

W środę 20 czerwca kolejna grupa młodzieży pojechała na wycieczkę do Centrum Nauki Experyment i Akwarium w Gdyni w ramach projektu "W kręgu nauki".
W Akwarium Gdyńskim poznali zwierzęta z ciepłych i chłodnych mórz, ciekawe gatunki słodkowodne z całego świata oraz faunę lokalną. Zwiedzająć akwarium uczyli się o świecie przyrody ukrytym pod taflą wody.
W Centrum Nauki Eksperyment poprzez zabawę poznali tajniki wiedzy z różnych dziedzin. Stanowiska dostarczyły odwiedzającym mnóstwo zabawy. Dzieci wcielały się w rolę inżynierów, konstruując i wprawiając w ruch skomplikowane mechanizmy.
Projekt "W kręgu nauki" w tym roku szkolnym dobiegł końca. Młodzież szkolna dzięki realizacji działań zaplanowanych w projekcie wiele skorzystała. Przez dwa lata pogłębiała swoja wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin, jako szkoła otrzymaliśmy ogromną ilość pomocy naukowych, które będziemy wykorzystywli na zajęciach przez wiele lat uatrakcyjniając naszym uczniom lekcje.

GALERIA