Przeskocz do treści

XI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

Nasza szkoła bierze udział w XI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Insta.Ling jest stroną www do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Z języka angielskiego programem objęte zostały klasy IV i VI SP.
Z języka niemieckiego natomiast klasa VII SP.
Czas trwania XI Edycji to semestr zimowy roku szkolnego 2018/2019.
Szczegóły programu można znaleźć na stronie: https://instaling.pl/