Przeskocz do treści

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Ten rok szkolny był specyficzny i trudny ze względu na okoliczności, w jakich przyszło nauczać i uczyć się w ostatnich miesiącach 2020 roku i pierwszych miesiącach 2021 roku. Przez ostatnich 10 miesięcy uczniowie spędzili w szkołach zaledwie kilka tygodni. Większość czasu spędzili przed komputerami, z ograniczonym kontaktem z nauczycielami i znajomymi.
Wobec panującej pandemii COVID-19 zakończenie roku odbyło się nieco inaczej.
Do tej pory wydarzenia te miały wyjątkowo uroczysty charakter. Najpierw w sali gimnastycznej odbywał się apel z udziałem uczniów, nauczycieli i dyrektora. Była to okazja do podsumowania minionych miesięcy oraz wręczenia nagród i dyplomów dla najlepszych uczniów, a także złożenia wakacyjnych życzeń.
Uroczyste zakończenia roku szkolnego, tak jak wszystkie inne spotkania i wydarzenia, odbyły się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Klasa VIII odebrała świadectwa 24 czerwca a pozostali w klasach 25 czerwca.
Gratulujemy Zosi Klinkosz za zdobycie nagrody Wójta Gminy Sulęczyno i Wiktorii Goitowskiej za zdobycie nagrody Dyrektora Szkoła za wybitne osiągnięcia podczas nauki w szkole podstawowej. Uczennice nagrody otrzymały z rąk Pana Wójta Bernarda Gruczy, Pani Dyrektor Renaty Węsierskiej i Pani inspektor oświaty Krystyny Pobłockiej.
Jesteśmy przekonani, że praca, którą włożyli uczniowie w swoją edukację, wyda w przyszłości wspaniałe owoce.

Życzymy Wam, aby wakacje były czasem poznawania i odkrywania nowych miejsc, a także zawierania trwałych przyjaźni i znajomości.

GALERIA