Przeskocz do treści

Zbiórka dla Olka

Nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Siepomaga. Tym razem chcemy pomóc małemu Olkowi Lewandowskiemu
w walce z chorobą SMA, więcej informacji na stronie https://www.siepomaga.pl/olus-sma. Wszystkich, którzy chcą podarować jakąś kwotę pieniędzy na leczenie Olka- zapraszamy do włączenia się w akcję. Pieniądze można przekazać do skarbników poszczególnych klas, którzy następnie przekazują je do sekretariatu szkoły. Nasza akcja trwa do 22 października 2020 r., jest to dzień obchodów święta naszego patrona Papieża Jana Pawła II, z tej okazji odbędzie się uroczysta Msza Święta.
Po mszy będzie można zakupić kremówki papieskie i podarować pieniądze na lek dla Aleksandra, częściowy dochód z kremówek przeznaczony zostanie właśnie
na tę zbiórkę.