Przeskocz do treści

Warsztaty dla uczniów – „Jak ciekawie spędzić czas wolny po lekcjach?”

Dnia 27 maja w bibliotece odbyły się dwugodzinne kreatywne warsztaty dla uczniów pt.:

„Jak ciekawie spędzić czas wolny po lekcjach?”

Celem zajęć było rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych oraz kreatywnego myślenia poprzez różnorodne aktywności artystyczne i techniczne oraz pokazanie jak można fajnie spędzić czas bez telefonu.
Podczas warsztatów uczestnicy mieli możliwość projektowania ubiorów i tworzenia własnych koncepcji modowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia związane z makijażem oraz rysowaniem, podczas których uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności plastyczne.
W części rękodzielniczej uczestnicy wykonywali kolorowe bransoletki oraz ozdabiali koszulki według własnych pomysłów, wykorzystując różne materiały dekoracyjne. Dodatkową atrakcją było składanie drewnianego zegara, które wymagało precyzji, cierpliwości i współpracy.
Warsztaty przebiegały w miłej i twórczej atmosferze. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich przygotowanych aktywnościach, wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Zajęcia dostarczyły uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń oraz satysfakcji z własnoręcznie wykonanych prac.
Kolejne spotkanie odbędzie się 10.06 o godz. 13:20

GALERIA