Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Był to dzień pełen radości, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności szkolnej oraz mieszkańców naszej miejscowości.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. sprawowaną w intencji wszystkich dzieci. Po wspólnej modlitwie uczestnicy festynu mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy przedszkolaków, które dostarczyły zgromadzonym wielu wzruszeń i powodów do dumy. Nie zabrakło także konkursów i zabaw dla dzieci oraz całych rodzin.
Na najmłodszych czekały dmuchańce, zjeżdżalnie i karuzele, które przez cały czas były oblegane przez uczestników festynu. Ogromne emocje wzbudził również pokaz strażaków, podczas którego można było z bliska zobaczyć sprzęt strażacki i poznać tajniki ich odpowiedzialnej służby.
Podczas festynu można było skosztować pysznych kiełbasek z grilla oraz chrupiących gofrów. Miłą niespodzianką była obecność Pani Wicewójt, która obdarowywała dzieci słodkościami, wywołując na ich twarzach wiele uśmiechów.
To wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania wielu osób. Serdeczne podziękowania kierujemy do księdza Proboszcza, dyrekcji i pracowników szkoły, rodziców oraz pani sołtys za trud włożony w organizację festynu i stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Dzięki wspólnej pracy i życzliwości wszystkich zaangażowanych osób mogliśmy spędzić ten dzień w atmosferze radości, życzliwości i wzajemnej integracji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólne świętowanie. Mamy nadzieję, że tegoroczny Festyn Rodzinny na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.
GALERIA Czytaj dalej... "Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka"




